klimatyzacja LPG inne usługi kontakt promocje

Nasze Instalacje objęte są dwuletnią gwarancją, bez limitów kilometrów.

Jakość na lata
"Kupując tanio, kupujesz dwa razy", to prawda znana przez wszystkich od lat. Rynek samochodowych instalacji gazowych kieruje się takimi samymi prawami. Instalacja LPG powinna być zamontowana "raz a dobrze", dlatego coraz więcej klientów decyduje się na wybór usług naszego warsztatu.

Jeśli wolisz zaoszczędzić pieniądze podczas tankowania, nie oszczędzaj na jakości. Odwiedź nas, poświęć nam 5 minut rozmowy a przekonasz się że wiemy co instalacjach LPG więcej niż inni. Każde zlecenie wykonujemy z należytą starannością i precyzją, co owocuje długoletnią i bezawaryjną pracą układu LPG w Twoim samochodzie.

zalety instalacji zakładanych przez nas
1 - Optymalizacja doboru elementów układu LPG.
Każdy chciałby żeby osiągi silnika z instalacją gazową były jak najbardziej zbliżone do układu benzynowego. W instalacjach montowanych przez nas wykorzystujemy system umieszczenia pojedynczych wtryskiwaczy (nie listw wtryskowych) możliwie jak najbliżej wtryskiwaczy benzynowych. Kolejnym znaczącym punktem układu jest parownik, który aby zapewnić optymalną pracę silnika w pełnym zakresie obciążeń, dobierany jest przez nas z dużym zapasem

2 - Sterownik instalacji najwyższych lotów.
Wysoką kulturę pracy układu i zadowalające spalanie zapewni tylko sterownik najwyższej jakości.

3 - Elementy przepustowe - filtry i węże.
Bardzo istotnymi elementami instalacji są węże łączące (używamy FORO i PARKER) oraz filtry fazy lotnej. Jeśli Twoje auto nie posiada turbosprężarki a moc jego silnika nie przekracza 150KM to przewód będzie miał średnicę 6mm. W przypadku kompresora i wyższej mocy silnika, zamontujemy węże o średnicy 8mm.

4 - Właściwy montaż.
Podczas montażu instalacji LPG, kolektory dolotowe są demontowane, nawiercane i ponownie montowane a wszystkie uszczelki wymieniane na nowe.

5 - Sąsiad nie domyśli się że, jeździsz na gazie.
Instalacje montowane przez amatorów lub w nieprzemyślany sposób szpecą wygląd samochodu, najlepszym przykładem jest umieszczanie korka wlewu gazu na zderzaku. My projektujemy instalację tak aby korek LPG znalazł się pod klapką wlewu benzyny.

kontrolujemy swoją pracę
Każda zamontowana przez nas instalacja LPG przechodzi fazę testowania oraz strojeniai układu. Zawsze wykonujemy jazdę próbną na drodze dostrajając instalację do korekty EOBD sterownika benzynowego w pętli zamkniętej(CL), oraz sondą AFR w pętli otwartej (OL). Tylko takie strojenie gwarantuje zasilanie silnika prawidłowa mieszanką w całym zakresie obciążeń i obrotów. Posiadacze silników turbodoładowanych w takim przypadku mogą dostać bonus w postacie wzrostu mocy silnika zupełnie gratis.

Gwarancja i przeglądy
Na naszą pracę oraz części których uzywamy udzielamy następującej gwarancji:
- na sterownik instalacji - 5 lat bez limitu kilometrów
- pozostałe części układu - 2 lata
- homologacja butli - 10 lat
- na przeglądy zapraszamy po przejechaniu każdych 20 000km.
Wszystko to dlatego, ponieważ jesteśmy pewni że oferowane przez nas produkty i wykonywane usługi prezentują najwyższą jakość.

Copyright © 2014 - KMK AUTO KLIMA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Realizacja - Mark-Graf